Ga naar de inhoud
SDB Groep | Time for fun | Werken bij | Team | Medewerker | SDB Family | We care | Zorg | Kinderopvang | Event
Meet & Greet

Kom kennismaken met de SDB familie!

Regelmatig organiseren we een Meet & Greet om kennis te maken met de SDB familie. Tijdens deze bijeenkomst kun je proeven aan de sfeer bij SDB Groep om te zien of dit bij jou past.

Datum: nnb

Tijd: nnb

Locatie: nnb

Voor wie is de Meet & Greet?

Heb jij interesse in werken bij SDB Groep en leer je ons graag iets beter kennen? Dan is de Meet & Greet er helemaal voor jou!

Wie is SDB Groep, waar staan we voor en met wie ga je jouw klus dan klaren? En voel jij je helemaal thuis bij de SDB familie? We vertellen je graag alles over onze familie tijdens onze Meet & Greet op 5 april 2023. Via de Meet & Greet kun jij op een relaxte manier kennismaken met de SDB familie en achter komen of SDB Groep ook bij jou past.

Op het programma

  • SDB Groep, wie we zijn en waar we voor staan!
  • Onze innovaties en hoe we die gave software samen bouwen
  • Meet & greet jouw toekomstige collega’s en leer meer over de werkzaamheden binnen de verschillende functies

 

Meld je aan

Open huis

Vanaf 16:30 ben je van harte welkom om binnen te wandelen op onze locatie in IJsselstein. Je kunt dan alvast wat rondkijken en kennismaken met SDB familieleden. Om 17:00 heten we je centraal welkom en nemen we je gedurende zo’n 2,5 uur interactief mee in onze wereld. Om 19:30 ronden we het inhoudelijke programma af, maar ben je van harte welkom nog even gezellig te blijven naborrelen, kletsen, een potje te poolen of een spelletje mee te spelen.

 

Ik ben er bij!

Reacties van eerdere bezoekers

Jullie hebben mij erg enthousiast gemaakt en ik heb het idee dat ik mij als een vis in het water ga voelen in jullie bedrijf. Ik ben op zoek naar meer zingeving in mijn werk en jullie visie spreekt mij daarom erg aan.

“Gisteren ben ik bij jullie geweest op uw Meet & Greet. Fantastisch gedaan! Goed product wat jullie neergezet hebben. Ik ben er mee opgestaan zo enthousiast ben ik ervan.”

 

Meld je aan